Pokarmy.com

Profesjonalny sklep dla kaĹźdego zwierzaka

sh404SEF Custom tags module

Psy arrow Karma dla psów arrow Royal Canin arrow Yorkshire Terrier Adult 500 G + 500 G GRATIS

E-mail

Yorkshire Terrier Adult 500 G + 500 G GRATIS

Yorkshire Terrier Adult - 500 G + 500 G GRATIS - to specjalnie zbilansowana karma dla psów dorosłych tej rasy

Cena:

Yorkshire Terrier Adult 500 G + 500 G GRATIS

Yorkshire terrier ma małą szczękę z niewielkimi ząbkami, które powinny być bardzo chronione. Przyzwyczajony do częstych zmian karmy, Yorkshire terrier może być bardzo wybredny, dlatego pokarm powinien być wyjątkowo smaczny.

Yorkshire terrier cieszy się długim życiem, niektórzy weterynarze i hodowcy informują o Yorkshire terrierach, które dożyły nawet 15 czy 21 lat! Jednak wraz z upływem lat zwiększa się ryzyko zachorowań na nerki, serce i schorzenia stawów.

Royal Canin Yorkshire Terrier 28 to karma sucha, która została opracowana specjalnie na potrzeby Yorkshire terriera od 10. miesiąca życia:

* Piękna sierść i zdrowa skóra: Olej z ogórecznika i biotyna zapewniają miękką i błyszczącą sierść. Kompleks "intensywnego koloru" wspomaga pigmenty koloru. Siarkowe aminokwasy wzmagają produkcję keratyny i tym samym "dopingują" wzrost sierści.
* Kamień nazębny: polifosforan sodu wiąże obecny w ślinie wapń, nie dopuszczając do powstawania kamienia nazębnego. Specjalny rozmiar i tekstura krokiecików sprawiają, że psy podczas żucia od razu czyszczą zęby.
* Wysoka akceptacja: wybrane składniki odżywcze sprawiają, że nawet wybredne yorki chętnie jedzą tę karmę
* Spowolnienie procesu starzenia się: mieszanka przeciwutleniaczy chroni komórki długożyjacego Yorkshire terriera przed wolnymi rodnikami. Zredukowana zawartość sodu chroni serce, niewielka zawartość fosforu odciąża nerki, stawy i chąstkę chronią siarczan chondroityny i glukozaminy

waga 500 + 500

Polecamy również

Purina Pro Plan Kitten - 7,5 kg
Purina Pro Plan Kitten - 7,5 kg - karma dla kociąt od 1 do 12 miesiąca życia z kurczakiem
Purina Pro Plan Kitten - 7,5 kg  
Podkladka pod miskę dla kota
Podkładka z kotkiem i myszką - wymiary 44 x 28,5 cm
Podkladka pod miskę dla kota