Pokarmy.com

Profesjonalny sklep dla kaĹźdego zwierzaka

sh404SEF Custom tags module

Kategorie Strzałka Psy arrow Karma dla psów

Eukanuba
Eukanuba
Hills
Hills
Hills Nature's Best
Hills Nature's Best
Profilum
Profilum
Purina Dog Chow
Purina Dog Chow
Purina Pro Plan
Purina Pro Plan
Royal Canin
Royal Canin
Arion
Arion

Karma dla psów

Tylko wysokojakościowa i odpowiednio zbilansowana karma jest w stanie zapewnić zdrowie naszemu psu. Karma powinna być dopasowana do wieku, rasy oraz innych indywidualnych potrzeb naszego pupila.

Młody, rozwijający się i rosnący pies wymaga dużej ilości białka oraz składników mineralnych służących do budowy tkanek. W naszym sklepie dostępne są trzy rodzaje karmy dla młodych psów: karma dla szczeniąt małych ras, karma dla szczeniąt średnich ras oraz karma dla szczeniąt dużych ras.

Odpowiednie żywienie psów dorosłych również związane jest z rasą, różnicami w wielkości poszczególnych osobników, stanem zdrowia, wiekiem oraz trybem życia. W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje karmy:

- karma dla psów ras małych i średnich
- karma dla psów ras dużych
- karma dla ras dużych o atletycznej budowie ciała
- karma dla psów o masie powyżej 25kg
- karma dla ras olbrzymich (powyżej 45kg)
- karma dla psów o umiarkowanej aktywności fizycznej
- karma dla psów z tendencją do nadwagi
- karma ograniczająca odkładanie się kamienia nazębnego
- karma pomagająca utrzymać higienę jamy ustnej
- karma dla psów o skłonnościach do problemów skórnych
- karma dla psów o wrażliwym przewodzie pokarmowym
- karma dla psów w podeszłym wieku
- specjalistyczna karma dla owczarków niemieckich

Pracujące psy służbowe np. ciągnące zaprzęgi, polujące lub będące przewodnikami niewidomych mają bardzo duże potrzeby energetyczne. Głównym zadaniem diety przeznaczonej dla psów pracujących jest zapewnienie odpowiedniej dawki węglowodanów i tłuszczów, czyli składników wydajnych energetycznie. Oferujemy specjalistyczną karmę przeznaczoną dla psów pracujących i aktywnych.

Karmy dostępne są w następujących smakach: z wołowiną, z kurczakiem, z jagnięciną i ryżem, z tuńczykiem i ryżem, z kurczakiem i ryżem, z łososiem i ryżem.

Profesjonalne karmy dla psów zawierają substancje odżywcze, które są dobrze przyswajane przez organizm psa, zapewniają mu składniki potrzebne do prawidłowego metabolizmu i funkcjonowania, nie zawierają przypraw ani szkodliwych konserwantów. Psy karmione specjalistycznymi, wysokojakościowymi karmami żyją dłużej, rzadziej zapadają na różnego rodzaju choroby a na starość zachowują lepszą kondycję i sprawność.  • «« Start
  • « Poprzednia
  • Następna »
  • Koniec »»