Pokarmy.com

Profesjonalny sklep dla kaĹźdego zwierzaka

sh404SEF Custom tags module

Kategorie Strzałka Koty arrow Karma dla kotów

Karma dla kotów Hills
Karma dla kotów Hills
Hills Nature's Best
Hills Nature's Best
Purina Pro Plan
Purina Pro Plan
Profilum
Profilum
Purina Cat Chow
Purina Cat Chow
Royal Canin
Royal Canin
Arion
Arion
Pro Natura
Pro Natura
karmy mokre
karmy mokre

Karma dla kotów

Profesjonalna karma dla kotów dostarcza kotu wszystkich elementów niezbędnych do jego zdrowego i prawidłowego funkcjonowania.

Koty należą do zwierząt mięsożernych i potrzebują wysokowartościowych białek do budowy i dobrego funkcjonowania mięśni. Odpowiednio zbilansowana dieta powinna dostarczać jednak nie tylko białka pochodzenia mięsnego, ale także powinna być bogata w składniki mineralne. Wyznacznikiem jakości karmy jest duża koncentracja mięsa lub ryb oraz pięciu niezbędnych składników odżywczych: węglowodanów, białek, tłuszczy, soli mineralnych i witamin. Karma mięsna to karma zawierająca ponad 26% mięsa, natomiast karma bogata w mięso zawiera ponad 14% mięsa.

Zapotrzebowanie na substancje mineralne zmienia się w zależności od etapu rozwoju zwierzęcia i ich niedobór może być równie groźny, co złe zestawienie.

W naszym sklepie dostępny jest duży wybór odpowiednio zbilansowanych karm dopasowanych do wieku i zróżnicowanych potrzeb kotów:

- karma dla kociąt
- pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów
- karma dla kotów ze skłonnością do nadwagi
- karma ułatwiająca usuwanie kłębów sierści z przewodu pokarmowego
- karma dla kotów przebywających w domu
- karma odświeżająca oddech i czyszcząca zęby
- karma dla kotów z problemami żołądkowymi
- karma poprawiająca kondycję oraz wygląd skóry i sierści
- karma dla kotów w podeszłym wieku z kurczakiem
- karma dla wysterylizowanych kotów
- karma dla kotów po sterylizacji ze schorzeniami układu moczowego
- karma dla wyjątkowo wybrednych kotów
- karma specjalnie dla rasy maine coon

W naszej ofercie posiadamy karmy markowych światowych producentów żywności dla zwierząt takich jak: Hills, Purina i Royal Canine.

Karmy występują w następujących smakach: z kurczakiem, z jagnięciną i ryżem, z tuńczykiem, z królikiem, z łososiem, z indykiem oraz z królikiem i wątróbką. Karmy są wyprodukowane wyłącznie z naturalnych i zdrowych składników oraz świeżych warzyw, nie zawierają sztucznych konserwantów ani barwników.

Podając kotu wysokojakościową karmę zapewniamy mu większą sprawność, pomagamy utrzymać prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i zmniejszamy ryzyko zapadnięcia na ciężkie choroby serca, wątroby czy nerek.  • «« Start
  • « Poprzednia
  • Następna »
  • Koniec »»